O mně

Vítejte na mých stránkách. Fotografovat jsem začal někdy okolo roku 2000. Mám rád fotografii mnoha žánrů, ale nejvíce se věnuji portrétu a krajině. Rád pracuji s lidmi, rád v nich spatřuji to, co ostatní nevidí. Rád lidi poznávám a to poznání promítám do svých snímků. Výrazně mě naplňuje nadšení mých klientů při prvním prohlížení svých fotek. Pokud přemýšlíte o focení se mnou, prosím řekněte mi to. Jsem otevřen vašim nápadům a těch svých mám vždy nadbytek. Nikdy nefotím sériově. Každé focení je jedinečnou událostí s naprosto individuálním přístupem.

Krajina je pro mě pravým opakem. Fotím ji většinou sám a je to pro mě chvíle relaxace, pročištění mysli a splynutí s přírodou. Krajinná fotografie mě nejvíc uspokojuje v podobě velkoformátového obrazu, kde vyniknou všechny detaily a pečlivost mé práce.

Rád fotím věci tak jak jsou. někdy nechám jen plynout čas a hledám ten správný okamžik. Rád fotím svatby a jiné radostné události vašich životů.

Fotím převážně digitálně, ale stále zastávám klasickou fotografii na film s celým procesem vyvolávání v temné komoře. Rád si zafotím s historickými fotoaparáty a objektivy

Děkuji vám za každou chvilku, kterou věnujete mé tvorbě. Budu se těšit na setkání s vámi.